Відмовлено Богдан Дніпровський / Некомпетентність / Для ЗГА

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Михайло Лобач

Кошовий отаман
Реєстрування
9 Чер 2024
Дописи
44
Реакції
70
Бали
21
Нікнейм адміністратора: Богдан Дніпровський
Особистий нікнейм: Михайло Лобач
Суть скарги:
Вітаю. Подаю скаргу на нового ЗГС неоф — Богдана Дніпровського.
Даний адміністратор показує повну некомпетентність у своїй роботі:
  • Спеціально “блатить” окремих гравців.
  • Невірно та упереджено розглядає скарги.
  • Ігнорує факти та докази, які надають учасники.
Приклад: мене було відкинуто за стрільбу з вікна, посилаючись на баг-юз, але в той момент проходила судна ніч. Скарга була розглянута неправильно, мої пояснення та докази не були враховані.
Посилання на скаргу:
🔗 https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/михайло-лобач-6-50.329057/#post-1324482
Також є численні порушення у розгляді скарг на слив клану TOSVA:
Двічі на нас було закинуто масові скарги (10+ скарг).
  • Адміністратор розглянув їх неправильно, схвалюючи без належної перевірки.
  • При зверненні в особисті повідомлення відповідав у стилі: «Відводь, зараз рішу».
Посилання:
🔗 https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/tosva-10-скарг-на-форумі.329071/
🔗 https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/tosva-Більше-10-скарг-на-форумі.328760/
Також хочу наголосити на невірному розгляді скарги на слив клану, де відповідь адміністратора була некоректною і не відповідала правилам.
Вважаю, що цих фактів достатньо, аби прийняти заходи щодо даного адміністратора.
Прошу перерозглянути наведені ситуації та дати їм об’єктивну оцінку.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі