Схвалено Біографія Саши Буданова

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

galaktikal323

Активний
Реєстрування
6 Чер 2023
Дописи
9
Реакції
1
Бали
6
Дитинство: Саша народився в Харькові, 6 грудня 2003 года у родині де тато був війсковим а мати без роботи. Мати Юлія завжди була дома,А батько Сергій був Лейтенантом у армії, він завжди мріяв щоб його син став поліцейським.Мати завжди все робила для нього водила на тренерування та на гурток тому що в неї було багато вільного часу, ходив Саша на футбол.Також Мати завжди водила сина на ігри бо Станіславу це подобалося, грати з командую.він хотів стати футболістом або піти до НПУ як мріє його баткьо.Баткьо знав що Саша стане поліцейським.Бо вйому так здавалося що я дуже схожий на них.В сім"ї Саша завжди були соперечки за мамой і татом. Тому що тато служе а мамо нічого не робе дома.В один час сталося так що вони розлучилися .Саша вимушин був поїхати з мамою.Так все дитинство він провів з мамою,так і непобачившися з татом, який служив на фронті….Так як у тата вже була друга сім"я…..

Юнацтво:
У 2010 року Саша пішов в перший клас. Всі його дуже всі полюбили тому що він був умним в класі. Тому що він був прикладом для класу і всім допомагав, і робив приклади бистріше всіх. Саша займався футболом і непропускав тренеровкі по ньому. Завжди їздив на змагання і займав призові місця.Якось Саша поїхав на змагання в м.Дніпро. Це було не далеко, тому вони з командою поїхали тіла.Мамо поїхала з ним.Але сталося таке що батько був у ТРО
та служив тимчасово у Дніпрі, коли вони приїхали в готель, засиляти командою,Саша побачив тата, який йшов по дорозі у бронижелеті. Саша дуже зрадів що побачив батька так як небачив його з детинства.Саша переміг з своєю командою і зайняв перше місто. Всі були дуже раді за нього і він теж за себе.ПІсля змагання Саша пішов з батьком в ресторан і вони дуже гарно провили час. Як виявилося батько Саша жив в Харькові.Я здивувався тому що ми жили у одному місці, і не зустрічалися. Але сталося що мати взнала що Саша був з батьком і насварила його. В 2021 року Саша закінчив школу і отримав золоту медаль,він брав участь у всіх змагань зі своєю школою,та завжди перемагав, найкращий предмет був математика а потім після 8 класу, йому сподобалося фізкультура тому що опором це спорт а він займався футболом.І перейшов учитися в коледж на поліцейського.І все було гарно Станіслав показував себе з гарной сторони. Такжо Саша закінчив коледж з гарной сторони.

Доросле життя
Саша пішов до НПУ. Мати була дуже рада за сина. Але тоді вже мати знайшла собі роботу, а саме лікаря, вони працювали рядом, в обідню перерву Саша завжди приїзжав до своєї мати.В НПУ Саша зустріли не дуже гарно. Там він спочатку не знайшов друзів і колег. Але його найкращим другом став Артем Баварський вони багато часу проводили разом їздили у патрулі і так далі, Віталік досяг звання під полковник, та потім його звільніли, після цього я став одним. Та поки кращого друга я не знайшов. Потім його підвищили до Капітана. І він почав брати хабари. Якось Саша був на спец операції і йому прострелили коліно.Але мати взяла все в свої руки та зробила все для того щоб Саша повернувся в НПУ так і сталося. Потім він взяв відпуску щоб зажила рана на коліні.Він виріши поїхати до батька в гості(він переписувався з баткьом) але батька небуло дома.Саша так і нейзнайшов батька. Стас подумав що він поїхав в другу країну.Перебуваючи в Полтавф він познайомився з дівчиною яку звали Аліна.Саша повернувся В Дніпро вже з дівчиною.Через декілька місяці вони поженилися.Так і минуло 2 місяця відпустки.Сашу запросили працювати до Мерії Харкова.

Наші дні:
На сьогоднішній день Саша хоче стати Мером міста Дніпра буде добре працювати та старатись на благо народу, зараз він живе з коханою та працує в Мерії Харкова
 
Останнє редагування:

Паша Тихий

02 | Західна Україна
Активний гравець
Реєстрування
7 Тра 2023
Дописи
1,104
Реакції
143
Бали
188
Схвалено ✅
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі