В очікуванні ВИКЛЮЧНО ГАЛИЦЬКОМУ

Киря Хантер

Кошовий отаман
Реєстрування
21 Лис 2025
Дописи
38
Реакції
62
Бали
23
1. Ваш нікнейм: Киря Хантер
2. Нікнейм адміністратора: Рома Семеген
3. Суть скарги:
Не вірний висновок, що до поданої скарги на гравців клану BARINOV. Блад картелю зі

сторони адміністрації.
Шановний Пане Галицький, прошу вас, щось зробити з адміністратором " Рома Семеген ", за те що він не вірно виносить вердикти, що до порушень серверу, коли їх чітко видно, а також за його багатократні косяки. На даного адміністратора з його початку було дуже дуже багато скарг, але їх чогось пропускали мимо очей, чого?! Ніхто не каже. Також вже більшість гравців замітили блат для картелів, який заважає грати, бо вони роблять що хочуть, а їм видають найменші покарання або зовсім не видають, хоча вони там є. У моєму випадку, чітко ми бачимо, що коли вбиваємо гравця " Михайло Барінов ", через хвилину другу, під'їжджає людина з його клану, яка явно не випадково тут проїжджала, та потім ще 2 приїхало. Адміністратор " Рома Семеген ", відповів на мою скаргу, що порушень не виявлено, тоді як там чітко все видно. Добре, може він там не побачив збив анімації, але ДБ, МГ інформацію від лідера, та ПГ чітко видно. Шановний Пане Галицький, прошу не тільки я, а і багато гравців 01, зробити щось с данним адміністратором, і с тим, що адміністрація блатить картелі. Приклад: Хтось із інших кланів стає на картель замість тих що були, та їх через день другий одразу знімають, якби за порушення правил. А якщо стосується клану toxic, так практично одразу і так завжди. Дайте іншим постояти на картелі, і щоб в грі не було блату, та було приємно грати. Дякую за увагу, сподіваюсь на винесення вірного рішення.
4. Доказ отриманого покарання (скриншот/відео): Скарга
5. Дата порушення: 23.05.26
 
Останнє редагування:

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі