Відмовлено Варн за тещо пішов на вч (ДЛЯ ГА)

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Реєстрування
28 Гру 2023
Дописи
6
Реакції
11
Бали
6
  1. Нікнейм адміністратора:Віталій Залужний:6801938
  2. Особистий нікнейм:Сатана Хелл:6840119
  3. Суть скарги:Бажаю Здоров"я шановна адміністрація я вирішив піти на вч в 12:00 +- пофармити АПВ звичайно ідея була ненайкращою адже в ту годину іти неможна але я думав,що нікого немає і я зможу без перепон пофармити через пару хвидин мені прилітає WARN (докази нище) тоді я піймав такій собі шок адже за тещо пішов на вч 1 і невтой час.Потім я викликав до себе він у свою чергу сказав "у нас тікі правила якщо деморган більше ніж 180 хвилин то це варн"
    а тепер питання до вас пане ГА що краще відсидіти 2 години з лишнім чі 7 днів у варні? Я рахую,що це нелогічно
    звичайно за свої дії я вибачаюся і кажу те що такого неповториться більше тому прошу розглянути моє оскарження і зняти WARN
  4. Доказ видачі покарання (скріншот/відео):тиць
  5. Дата порушення:05.12.2024
 

Олег Галицький

Керівник UKRAINE GTA
Керівник
Реєстрування
14 Бер 2023
Дописи
7,098
Реакції
4,985
Бали
253
Вітаю!
Розглянувши скаргу, виношу вердикт:


Ознайомившись з відео доказами адміністратор видав покарання коректно.
Оскільки час покарання становить понад 180 хвилин вам було видано попередження.


[Відмовлено]
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі