El Z
Козак
- Реєстрування
- 12 Кві 2024
- Дописи
- 18
- Реакції
- 5
- Бали
- 8
1. Володимир Гончар
2. Артур Гамфрі
3. Варн? Фарп зп? По-перше, мені треба було дочекатися старшого по званню, а він якраз відійшов, щоб виконати одне завдання, а не чисто фарп зп. По-друге, на сервер й так ледь-ледь заходиш, бо переповнений. Не можна було просто від'єднати, а не оце все? Який варн? Ви ж можете просто від'єднати, нащо робити так щоб й з фракції звільнили? Та ще й чекати 7 днів. Чесне слово, змініть оці ваші правила, бо це ж несправедливо. Розумію, покарання має бути, але ж не звільнення з фракції автоматом. Прошу зрозуміти, що на сервер не так вже й легко зайти і зняти цей варн.
P.S. Навіть і не думайте відмовляти, краще подумайте
4.
5. 03.11.2024
2. Артур Гамфрі
3. Варн? Фарп зп? По-перше, мені треба було дочекатися старшого по званню, а він якраз відійшов, щоб виконати одне завдання, а не чисто фарп зп. По-друге, на сервер й так ледь-ледь заходиш, бо переповнений. Не можна було просто від'єднати, а не оце все? Який варн? Ви ж можете просто від'єднати, нащо робити так щоб й з фракції звільнили? Та ще й чекати 7 днів. Чесне слово, змініть оці ваші правила, бо це ж несправедливо. Розумію, покарання має бути, але ж не звільнення з фракції автоматом. Прошу зрозуміти, що на сервер не так вже й легко зайти і зняти цей варн.
P.S. Навіть і не думайте відмовляти, краще подумайте
4.
5. 03.11.2024