Qwooter
Новий гравець
- Реєстрування
- 5 Чер 2025
- Дописи
- 1
- Реакції
- 0
- Бали
- 4
Ми з другом прийшли до нашого кента який сидів у тюрмі дврк там був працівник який дозволив нам зайти і ми зайшли,побалакали з ним і вже були на виході але прийшов інший працівник і почав нас ловити.Ми злякалися і розбіглись мій друг побіг назад а я хотів вибігти і мене зловили і посадили на 1.5 години.Це ладно але мені дали попередження і я тепер не можу зайти у клан.Хотів дізнатися як його зняти?