Володимир Новінський
Поважний гравець
- Реєстрування
- 9 Сер 2024
- Дописи
- 153
- Реакції
- 124
- Бали
- 46
- Нікнейм адміністратора: Василь Бондарь
- Особистий нікнейм: Віктор Пінчук
- Суть скарги: Не правильний розгляд. Що я маю написати ще. Детально пояснюю, збираю пляшки, даний гравець вже неодноразово тулив та проявляв неповагу. На фрапсі видно, що я його не зачіпав. Приїхав, просто збираю пляшки - тулять. За сьогодні вбили разів 4-5 точно. Скаржусь - адміністратор пише неповна ситуація. Не розумію куди повніше. Я не провокував, (видно що мікро не включав навіть) і не тулив. Якщо персона вважає що я тулив перший тощо, хай подасть на мене скаргу. Але не правильно коли мене тулять, я скаржусь а це відмовляють за причиною "повний запис" . Вийшло включити тільки тоді, я пізно помітив даного гравця і не очікував що буде бити. Вважаю, що скарги з такою ситуацією мають бути розглянуті, у випадку обману, або урізаного фрапсу сам гравець хай подає оскарження, я знаю що за це передбачена відповідальність. Прошу перерозгляд, бо я за таке ДМ отримував, а тут просто безкарність.
- Доказ видачі покарання (скріншот/відео): сама скарга
- Дата походження: 10.05.25
Останнє редагування модератором: