На розгляді Вбивання сервера // Для Густліна Григорія Олександровича

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Володимр Кайовскій

Поважний гравець
Реєстрування
13 Бер 2024
Дописи
119
Реакції
125
Бали
88
1. Ваш нікнейм: 73124
2. Нікнейм адміністратора: all
3. Суть скарги:


Вітаю, шановний Густлін Григорій Олександрович!

Останнім часом на нашому сервері та й у самій грі відбувається якась маячня, про яку, я впевнений, ви не знаєте, адже вам подають зовсім іншу інформацію.

По-перше, на 04 сервері призначили нову головну адміністраторку (колишню КА 07). Після цього реакція гравців не змусила себе довго чекати (чат неоф). Я не розумів, чому її так недолюблюють, тому зайшов подивитися скаргу 123, і після цього зрозумів, що адміністраторка повністю некомпетентна.

По-друге, відповідь на скаргу була абсолютно незрозумілою та, як мінімум, виглядала так, ніби написана чатом джпт. Особливо хочу звернути вашу увагу на слова: "Ви вбили гравців без інвізу". Тобто, на вашу думку, ми повинні грати з читами, щоб не порушувати правила та вбивати гравців з інвізом чи як?

Також дана адміністраторка та інші адміністратори псують весь 04 сервер тим, що створили нове клоунське правило 4.12. Так, це правило є на всіх серверах, але на інших серверах адміністратори допомагають гравцям, а на нашому просто відправляють на форум або відповідають: "Подайте репорт більш детально". Тоді виникає питання: навіщо взагалі потрібні адміністратори, якщо вони нічого не роблять та не допомагають гравцям?

Через це правило вже дуже багато гравців скаржаться. Наприклад, ось скарга, де гравець написав у репорт, а у відповідь отримав: "Відмінного настрою та приємної гри на Північній Україні". Є ще скарга, де людину задбешили в зз, але адміністратори відповіли: "Подайте скаргу на форум". Тоді навіщо ви потрібні, якщо ви лише форумні хлопчики, які відправляють усіх на форум, а в грі допомогти не можуть?

Відповідь від ГА на скаргу була такою: "На момент звернення на сервері була велика кількість репортів, через що адміністрація не мала можливості своєчасно відреагувати та прослідкувати за вказаним порушенням". Тобто на сервері 24/7 багато репортів, і ви просто вирішили чистити їх командою /pm, щоб виконати норму чи як?

Ось ще одна скарга, де людина також виступає проти цієї системи, але відповідь зводиться до того, що просто урізали права для ІП. Також є ще скарги: 1, 2, 3, 4.

Ви самі кажете, що робите все на благо гравців, але на ділі це лише слова, і цим ви вводите свою аудиторію в оману.

Також сьогодні на наш сервер повернули колишнього ГС Держ Тимура Волкова, якого, нібито, зняли за власним бажанням, але більшість гравців знає, що його зняли через блат до Ольги Княгині (колишнього президента). Ось скарга від гравця, під якою Ольга Княгиня одразу починає його виправдовувати.

До того ж є ще скарга, де адміністратор просто так видав бан гравцю після відновлення на посаду, і наш ГА був повністю згоден з тим, що адміністратор безпідставно видав покарання, але вирішив, що достатньо буде просто провести бесіду.

Також нам неодноразово обіцяли оптимізацію, але насправді роблять лише більше навантаження на ПК. Наприклад, ви зробили в 10 разів більше дерев. Або функція в налаштуваннях "Для слабких ПК", яка взагалі нічого не змінює. При цьому ви випускаєте мерчові футболки по 1000 гривень, хоча могли б ці кошти пустити на оптимізацію. Або відкриваєте 7 сервер з онлайном 300 гравців, який також навантажує хостинг.


Шановний Густлін Григорій Олександрович, прошу вас звернути увагу на всі ці проблеми та зробити гру дійсно кращою для гравців.

4. Доказ отриманого покарання (скриншот/відео):
5. Дата порушення: 21.06.2026
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі