Розглянуто Вибачення Тимуцр Хелл\

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Тимур Хелл

Козак
Реєстрування
15 Чер 2024
Дописи
28
Реакції
13
Бали
6
  1. Нікнейм адміністратора:
  2. Особистий нікнейм:Тимур Хеллл
  3. Суть скарги: Я щиро прошу вибачення за свої дії, які призвели до блокування мого акаунта. Я усвідомлюю свою помилку і більше не допущу подібної поведінки. Моєю метою було отримати задоволення від гри та дотримуватися правил, і я повністю готовий слідувати всім встановленим нормам у майбутньому. Прошу вас розглянути можливість скорочення терміну мого бана або перегляду цього рішення. Я ціную вашу працю і хочу повернутися до гри, дотримуючись усіх правил. Дякую за увагу та сподіваюся на розуміння. З повагою, Тимур Хелл. Раніше, коли я грав на іншому сервері, я також стикався з подібною ситуацією та зрозумів, що такі дії неприпустимі. На жаль, цього разу я знову припустився помилки, але зараз я остаточно усвідомив важливість дотримання правил. Я щиро прошу вибачення за свої дії, які призвели до блокування мого акаунта. Я усвідомлюю свою помилку і більше не допущу подібної поведінки. Моєю метою було отримати задоволення від гри та дотримуватися правил, і я повністю готовий слідувати всім встановленим нормам у майбутньому. Прошу вас розглянути можливість скорочення терміну мого бана або перегляду цього рішення. Я ціную вашу працю і хочу повернутися до гри, дотримуючись усіх правил. Дякую за увагу та сподіваюся на розуміння. З повагою, Тимур Хелл...
    Я написав скаргу на адміністрацію по причині що гравець казав що його брат адміністратор, я думав шо це кумовство. Прошу свої вибачення а особливо Валерія Тимошик, Кирило Мартінез бо вияснелося що його брат ніякий не адмін а гравець набрихав .З Повагою Тимур Хелл!!
  4. Доказ видачі покарання (скріншот/відео):тиць
  5. Дата походження: 21.02.2025
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі