danilkiv37
Новий гравець
- Реєстрування
- 10 Січ 2025
- Дописи
- 12
- Реакції
- 0
- Бали
- 6
Доброго дня шановна адміністрація Ukraine Gta
Мені видали бан за чити але я дуже сильно вибачаюсь за свої вчинки та присягаюся не використовувати чіти я використовував чіти неусвідомлюючи наслідків прошу прощення та розбану
1.Нік:Руслан Данилків
2.02 сервер
3.ID:6862017
4.Доказ видачі бану:тиць
Мені видали бан за чити але я дуже сильно вибачаюсь за свої вчинки та присягаюся не використовувати чіти я використовував чіти неусвідомлюючи наслідків прошу прощення та розбану
1.Нік:Руслан Данилків
2.02 сервер
3.ID:6862017
4.Доказ видачі бану:тиць
Останнє редагування: