Відмовлено Вибачення до гравця та адміна

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Сева Чижик

Козак
Реєстрування
31 Тра 2025
Дописи
33
Реакції
19
Бали
11
1.тім олександрович
2.сева івфф
3.
Вітаю шановна адміністрація. 18.08 був забанений на 31день
за образи.

Данний гравець мене тривалий час провокував вбивав мене разів 20 й друга мого без причини(докази є й адмін и ніби бачили бо ми з другом викликали), хоча я в цей час й так був вже на емоціях, адже з другом на контах вкакали по лямчику, тож вже не контролював, що кому казав, за що мені соромно

Перед гравцями щиро вибачаюся за сказане. Я так не вважаю, це було сказано на емоціях.

Мені прикро що так сталося, адже я працюю над своєю поведінкою на проекті та намагаюся стримувати себе й лиш відповідаю образами на образи, але згадувати рідню взагалі рахую неприпустимо.

Тож ще раз щиро прошу вибачення в гравців за сказане, їх дії не давали мені права так казати, я це осознаю. Вибачаюся також перед адміністрацією серверу за свої порушення.

Прошу переглянути можливість зняти з мене блокування.
4.фото блокування завелике не виходить прикріпити



5.18.08.2025
 
Останнє редагування модератором:

Віктор Миколайович

Північна Україна
Активний гравець
Реєстрування
22 Лип 2022
Дописи
10,759
Реакції
6,338
Бали
254
Вітаю

Відмовлено, не бачу каяття в ваших вчинках та словах.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі