Відмовлено Вибачення до гравця та адміністрації

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Сева Чижик

Козак
Реєстрування
31 Тра 2025
Дописи
33
Реакції
19
Бали
11
1. Тім Олександрович
2. Сева івфф
3.
Добрий день шановна адміністрація!
Я хочу щиро вибачитися за свою поведінку. Я усвідомлюю, що написане мною було неприпустимим і образливим, незалежно від обставин. Це була моя помилка, і я визнаю свою провину.

Прошу ще раз пробачення у адміністрації та гравця якому я написав такі речі . Я зробив висновки і обіцяю надалі контролювати свої емоції та дотримуватися правил проєкту.

Буду вдячний за другий шанс, аби показати, що я можу грати з повагою до спільноти.
Мені дуже важлива ця гра я дуже хочу побувати с другом на параді до дня незалежності у грі,хочу продлити оренду щоб квартира не злетіла, та обіцяю надалі дотримуватись правил та поважати гравців та адміністрацію

4. Фото не підгружає

5.18.08.2025
 
Останнє редагування:

Віктор Миколайович

Північна Україна
Активний гравець
Реєстрування
22 Лип 2022
Дописи
10,759
Реакції
6,338
Бали
254
Вітаю

Відповідь надавав у минулих скаргах, оскарженню не підлягає!
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі