Сева Чижик
Козак
- Реєстрування
- 31 Тра 2025
- Дописи
- 33
- Реакції
- 19
- Бали
- 11
1. Тім Олександрович
2. Сева івфф
3.
Добрий день шановна адміністрація!
Я хочу щиро вибачитися за свою поведінку. Я усвідомлюю, що написане мною було неприпустимим і образливим, незалежно від обставин. Це була моя помилка, і я визнаю свою провину.
Прошу ще раз пробачення у адміністрації та гравця якому я написав такі речі . Я зробив висновки і обіцяю надалі контролювати свої емоції та дотримуватися правил проєкту.
Буду вдячний за другий шанс, аби показати, що я можу грати з повагою до спільноти.
Мені дуже важлива ця гра я дуже хочу побувати с другом на параді до дня незалежності у грі,хочу продлити оренду щоб квартира не злетіла, та обіцяю надалі дотримуватись правил та поважати гравців та адміністрацію
4. Фото не підгружає
5.18.08.2025
2. Сева івфф
3.
Добрий день шановна адміністрація!
Я хочу щиро вибачитися за свою поведінку. Я усвідомлюю, що написане мною було неприпустимим і образливим, незалежно від обставин. Це була моя помилка, і я визнаю свою провину.
Прошу ще раз пробачення у адміністрації та гравця якому я написав такі речі . Я зробив висновки і обіцяю надалі контролювати свої емоції та дотримуватися правил проєкту.
Буду вдячний за другий шанс, аби показати, що я можу грати з повагою до спільноти.
Мені дуже важлива ця гра я дуже хочу побувати с другом на параді до дня незалежності у грі,хочу продлити оренду щоб квартира не злетіла, та обіцяю надалі дотримуватись правил та поважати гравців та адміністрацію
4. Фото не підгружає
5.18.08.2025
Останнє редагування: