Відмовлено Вибачення перед адміном і гравцем

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Сева Чижик

Козак
Реєстрування
31 Тра 2025
Дописи
33
Реакції
19
Бали
11
1.тім олександрович
2.сева івфф
3.
Вітаю! Шановна адміністрація ви мені відмовили 2 рази. Я розумію свою провину та розумію що такі висловлювання некоректні та не умісні, але цей гравець реально разів 20 вбив мене з моїм другом але я розумію що це не дає мені право таке писати. Я хочу щиро вибачитися перед гравцем та перед адміністрацією за те що я сказав. І буду старатися вести себе адекватно.


Та в цей момент я був з другом трохи на емоція ми злили на контейнерах по мільйону. Але це не виправдовує мого вчинку!

4.




5.18.08.2025
 
Останнє редагування модератором:

Віктор Миколайович

Північна Україна
Активний гравець
Реєстрування
22 Лип 2022
Дописи
10,759
Реакції
6,338
Бали
254
Вітаю

Наразі відмовлено в оскарженні, зверніться через 3 дні з повторним оскарженням.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі