Alex_Moore
Новий гравець
- Реєстрування
- 17 Січ 2025
- Дописи
- 4
- Реакції
- 0
- Бали
- 1
Тільки но скачав гру хотів пограти але при виборі сервера ,ось таке я вибрав а мене не пускає пише ,в забанені причина АС #110,чому так ,я навіть не грав і акаунт ще не створював?