Айрес Шухевич
Поважний гравець
- Реєстрування
- 11 Сер 2023
- Дописи
- 62
- Реакції
- 104
- Бали
- 38
Нікнейм адміністратора: Влад Вінстан
Особистий нікнейм: Айрес Шухевич
Суть скарги: Подавши свою скаргу на гравця із порушенням правила "Ухід у ЗЗ" даний адміністратор розглянувши скаргу "за кілька хвилин" виносить вердикт:
Робота будівельника рахується зеленою зоною, яка не позначена на мапі карти:
Але є у списку зелених зон!
Без вписаних маркером кордонів виділеної зеленої зони! Зелена зона тільки на території самого будівництва, а його прилегла частина тобто " за забором" уже не являється його територію.По-поводу сис зони Так як я знаходжусь на картелі системні зони для власників картелю не є дійсними. Тим більше даний адміністратор не запросив відкат у порушника про те, що при початку перестрілки добігаючи до будівництва, по порушнику не проходив урон! Я із здійсністю можу сказати, що перші вистріли були зараховані у шкоду гравцю....
RP ситуація почалась уже у самому СТО коли гравець почав втікати від нас, що даний адміністратор не врахував переглядаючи відкат ситуації.
Із своєї сторони можу сказати: бувши адміністратором на сам перед я запросив би відкат у порушника так як по його словами у скарзі під час перестрілки він уже знаходився у не призначеній Зеленій зоні у "сис зз" і тільки після перегляду уже виносив би покарання!
Прошу перерозглянути скаргу, зняти покарання клану та винести справедливе та правдиве рішення
Доказ видачі покарання (скріншот/відео):Тиць
Дата походження: 29.07
Особистий нікнейм: Айрес Шухевич
Суть скарги: Подавши свою скаргу на гравця із порушенням правила "Ухід у ЗЗ" даний адміністратор розглянувши скаргу "за кілька хвилин" виносить вердикт:
Робота будівельника рахується зеленою зоною, яка не позначена на мапі карти:
Але є у списку зелених зон!
Без вписаних маркером кордонів виділеної зеленої зони! Зелена зона тільки на території самого будівництва, а його прилегла частина тобто " за забором" уже не являється його територію.По-поводу сис зони Так як я знаходжусь на картелі системні зони для власників картелю не є дійсними. Тим більше даний адміністратор не запросив відкат у порушника про те, що при початку перестрілки добігаючи до будівництва, по порушнику не проходив урон! Я із здійсністю можу сказати, що перші вистріли були зараховані у шкоду гравцю....
RP ситуація почалась уже у самому СТО коли гравець почав втікати від нас, що даний адміністратор не врахував переглядаючи відкат ситуації.
Із своєї сторони можу сказати: бувши адміністратором на сам перед я запросив би відкат у порушника так як по його словами у скарзі під час перестрілки він уже знаходився у не призначеній Зеленій зоні у "сис зз" і тільки після перегляду уже виносив би покарання!
Прошу перерозглянути скаргу, зняти покарання клану та винести справедливе та правдиве рішення
Доказ видачі покарання (скріншот/відео):Тиць
Дата походження: 29.07
Останнє редагування: