Розглянуто Влад Уайт , Антон Девілс // ПГ

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Лоренс Львівський <3

1 server | Lider МОЗ м.Дніпра
Реєстрування
24 Жов 2022
Дописи
253
Реакції
211
Бали
48
1. Нікнейм гравця:Влад Уайт , Антон Девілс
2. Особистий нікнейм: Віталій Хоффман
3. Клан порушника: Devils
4. Чи знаходитесь Ви в клані , якщо так,то у якому: VOLKOV
5. Суть скарги: Ці два гравця влізли в перестрілку між кланами і за пг-шили прошу видати покарання
6. Особисті докази (скриншот/відео): тен код:3.14
7. Дата порушення:14.05.2023
 
Останнє редагування:

Влад Уайт

Енергійний!
Активний гравець
Реєстрування
23 Гру 2022
Дописи
1,567
Реакції
1,033
Бали
213
Вітаю.
На скільки я знаю, правила про заборону "влізати" в перестрілку між кланами не існує.
Клан DEVILS веде війну з кланом VOLKOV, згідно таблиці -
тиць.

В скарзі сказано про порушення RP терміну "PG", чого я не бачу на відеозаписі.
Можливо гравець, який подав скаргу на мене та на мого сокланівця, має на увазі "PG" - те, що ми налетіли з кулаками збоку, поки інші дві людини відволікали його зброєю (тут зіграло роль те, що нас було більше, а саме 4 людини).

А ось зі сторони Віталія Хоффмана, порушення терміну "PG" якраз присутнє.
Тому що він один, проти 6 людей (включаючи 4 осіб з клану DEVILS та 2 осіб з клану Toxic) почав стрілятись, що неможливо в реальному житті.

Також, прошу адміністрацію звернути увагу на прямі провокації проти мене та проти клану DEVILS.
Тайм-код: 00:30

Ну і "родзинку на тортику" зіграють NRP Дії зі сторони Віталія Хоффмана, де він не відіграв зброю.
Тайм-код: 02:35
 
Останнє редагування:

Лоренс Львівський <3

1 server | Lider МОЗ м.Дніпра
Реєстрування
24 Жов 2022
Дописи
253
Реакції
211
Бали
48
Вітаю.
На скільки я знаю, правила про заборону "влізати" в перестрілку між кланами не існує.
Клан DEVILS веде війну з кланом VOLKOV, згідно таблиці -
тиць.

В скарзі сказано про порушення RP терміну "PG", чого я не бачу на відеозаписі.
Можливо гравець, який подав скаргу на мене та на мого сокланівця, має на увазі "PG" - те, що ми налетіли з кулаками збоку, поки інші дві людини відволікали його зброєю (тут зіграло роль те, що нас було більше, а саме 4 людини).

А ось зі сторони Віталія Хоффмана, порушення терміну "PG" якраз присутнє.
Тому що він один, проти 6 людей (включаючи 4 осіб з клану DEVILS та 2 осіб з клану Toxic) почав стрілятись, що неможливо в реальному житті.

Також, прошу адміністрацію звернути увагу на прямі провокації проти мене та проти клану DEVILS.
Тайм-код: 00:30

Ну і "родзинку на тортику" зіграють NRP Дії зі сторони Віталія Хоффмана, де він не відіграв зброю.
Тайм-код: 02:35
Так у нас війна , але там було 2 людей . Це ПГ тому , що як ви могли б в реальному житті людина стриляє з м4 ви будете йти на людину на кулаках в якої є зброя ?
Очікуємо відповіді від адміністрації
 

Любомир Пасічний

Колишній Адміністратор | 01
Реєстрування
4 Лют 2023
Дописи
323
Реакції
58
Бали
31
Вітаю Шановні Гравці
Беру Вашу скаргу на розгляд!
 

Любомир Пасічний

Колишній Адміністратор | 01
Реєстрування
4 Лют 2023
Дописи
323
Реакції
58
Бали
31
Не замітив порушення "PG"
Коли Ви відволіклись, на Вас напали два чоловіки і повалити кулаками на землю.
Ви не цілились у них зброєю і не погрожували їм, вони використали момент несподіванки.
Дякую за Вашу скаргу, приємного настрою та гарної гри!
Гравця Віталій Хоффман ID 61219 буде покарано
за NonRP дії (90min)

Розглянуто!
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі