Розглянуто ГА/Керівник UG

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Авдій Петренко

Міліонер на мінімалках
Реєстрування
2 Жов 2023
Дописи
160
Реакції
47
Бали
33
Нікнейм адміністратора: -
Особистий нікнейм: -
Суть скарги: я гравець UG і хочю розповісти своє не задоволення на правила UG в саме правила нападу на ВЧ 1.5 бо це не коректне я це рахую як втручання у рп процес бо якщо ти не нападаєш то ти не нападаєш. Бо якщо ЗСУ тебе помітитить і ти почнеш тулити то так, а якщо тебе навіть зсу не помітило то чому я не можу просто побігати.
Я пропоную або видалити цей пункт правила або змінити на більш коректне
Сподіваюся моя скарга буде розглянута та буде правильне рішення.
Доказ видачі покарання (скріншот/відео):
Дата походження 20.06.2025
 
Останнє редагування модератором:

Віктор Миколайович

Північна Україна
Активний гравець
Реєстрування
22 Лип 2022
Дописи
10,759
Реакції
6,338
Бали
254
Вітаю

Як раз це правило і є відображенням рп процесу, як ви собі уявляєте що у реальному житті під час військового стану ви зможете проникнути на територію військової частини і вам нічого за це не буде, такі дії розцінюються як напад у будь-якому випадку.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі