Павло Лакосте
⚖️❤❤❤⚖️
- Реєстрування
- 28 Вер 2025
- Дописи
- 23
- Реакції
- 11
- Бали
- 6
- Нікнейм адміністратора: Геральд Щелбі
- Особистий нікнейм: Павло Лакосте
- Суть скарги: Скарга нижче.
1- Гравець Михайло Лобач та Ліна Кайт не отримали покарання за те, що перебувають на ВЧ без зброї в руках, хоча на 0:17-0:18 чітко виднно, як Михайло Лобач не мав зброї в руках, на 0:19 видно, як Ліна Кайт не має зброї в руках, хоча у інших гравців вона є, навіть коли вони несуть коробку, цитата з правил нападу на ВЧ:
2.4. Нападати та перебувати на території військової частини, якщо у вас немає зброї. | Деморган 60 хвилин
Примітка: зброя має бути в руках.
Виняток: у транспорті покарання не застосовується.
2- Також у цій скарзі гравець, під форумним ніком Ліна Кайнт (й скоріше за все це она і є) (скрін) написала, "В усіх з клану була зброя..." "...ми зМихайлом протягом усього часу мали її.." (йдеться про зброю), цими словами вона вводить адміністрацію в оману, коли я предоставив доказти того, що не в неї, не у Михайла не було зброї в руках, хоча навіть на відео видно, що Михайло навіть коробки в руках не мав, а просто перебував на ВЧ без зброї.
4.8. "Обман адміністрації" - Заборонено вводити в оману адміністрацію в будь-якому виді прояву цього. | Мут до 120 хвилин / Бан від 2 днів
Приклад: гравець каже адміністратору “Я скачав чіти” тощо. | Покарання може бути видано за сказані слова, в даному випадку Бан 6000 днів
- Доказ видачі покарання (скріншот/відео):
1- https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/tosva-Порушення-правил-нападу-на-ВЧ.332312/#post-1338464
2-3- - Дата походження: 13.10.2025