Розглянуто Геральд Шелбі : Я стояв АФК, і був на праці, у нас в городі вибивало світло, і я прийшов до дому, і в мене стояв бан

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Макс Самойленко

Новий гравець
Реєстрування
15 Жов 2025
Дописи
3
Реакції
0
Бали
4
    • Форма подачі скарги: Хочу щоб мене розбанили, будь ласка
    • розбаньте
    • Нікнейм адміністратора: Геральд Шелбі
    • Особистий нікнейм: Макс Самойленко
    • Суть скарги: Хочу щоб мене розбанили, я нічого не робив, а був в афк з 15:00, но у нас пропадало світло, чому саме забанили я не знаю
    • Доказ видачі покарання:
      1761337444394.png
    • Дата походження: сталося це 24.10.2025 забанили до 27.10.2025 19:45
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі