Ви використовуєте застарілий веб-переглядач. Цей і інші сайти можуть показуватися в ньому некоректно. Вам потрібно оновити веб-переглядач або спробувати використати інший.
РозглянутоГліб Хліманцов // Некомпететність, Перевищення повноважень, Неповага до гравців, Втручання в рп процес, Нецензурна лайка
Суть скарги: Гравець покликав адміністратора та почав казати, начебто йому просто так навішали 8 статтей, завжди адміністрація всіх гравців відправляє на форум писати скаргу на держ. службовця, що є логічним рішенням. Але цього разу адміністратор перевищив свої повноваження, а саме втрутився в рп процес, та вирішив самостійно розібратися. Він попросив Нік та айді того, хто посадив гравця, після того як отримав таку інформацію, тпехнув поліцейського в камеру з словами - "О це він? Вас посадив." Коли інший гравець спитав що це за Вася тут, адміністратор відповів "МЕНТ В КАМЕРЕ" він використав образливий тон, який призвів до дискредитації поліцейського. ( 04:07 ) Далі адміністратор тпехнув поліцейського з іншого боку гратів та почав вимогати докази порушення гравця показати йому в діскорді. Після, цього як я розумію втрутився старший адміністратор ( 05:00 ) та дуже ввічливо відправив на форум та сказав інформацію, що якщо покарання не вірне гравець отримає грошову компенсацію, сумму якої почав викрикувати адміністратор Гліб Хліманцов " Пол міліона ", а далі ще декілька разів це сказав і добавив лістіків. І в кінці ( 05:51) старший адміністратор сказав що це інформація не правдива і сказав щоб він не розглашав адмін інформацію. Впродовж всієї ситуації Гліб Хліманцов неадекватно спілкувався з гравцями в камері ( 00:05 ) питав у гравця "Ти комуфляжних лисих любишь" Також вживав ненормативну лексику ( 0:55 ) "Бля до тебя только дошло" Також хотілося б звернути вашу увагу на той факт, що адміністратор не втрутився, коли гравець 84475 впродовж всієї ситуації використовував образливу форму та називав інших гравців опущеннями, а також вживав нецензурну лайку. Я як гравець такою поведінкою адміністратора дуже обурена, вперше за пів року я побачила таку непрофесійну та частково неадекватну поведінку від адміністратора. Прошу навчити субординації поваги до гравців, а також етики поведінки та правил серверу данного адміністратора, так як така поведінка не є припустимою. Основні таймкоди прописані, але будь ласка подивіться відео повністю.
На цьому сайті використовуються файли cookie, щоби персоналізувати контент і зберегти Ваш вхід у систему, якщо Ви зареєструйтеся.
Продовжуючи викристовувати цей сайт, Ви погоджуєтеся на використання наших файлів cookie.