Розглянуто Григорію Густіліну \ Виправдовування заперечення війни

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Роберт Рокс

Поважний гравець
Реєстрування
27 Тра 2023
Дописи
323
Реакції
230
Бали
48
  1. Нікнейм адміністратора: Монтіп Коваленко
  2. Особистий нікнейм: Роберт Рокс
  3. Суть скарги: Звертаюсь до надавача послуги ГТА Україна. Нещодавно відбулось ряд значних порушень зі сторони учасників які представляють ВРУ, про що було складено скарги, та додатково повідомлено адміністрацію. Але замість цього, щоб керівництво розібралось та покарало винних відбулись зливи гравців. Монтіп декілька днів поспіль "кормив обіцянками" вийти на звязок, щоб розібратись в ситуації, а на томість не те що не розібрався і не відповів на скарги, а дозволив злити мене в бан на 14 днів адміністратора, якому я скаржився на його підлеглих учасників ВРУ, які стверджували, що в Україні немає війни. Це вже не ігри коли публічно заперечують війну в Україні! За це передбачена кримінальна відповідальність. Але найбільше мене вразило те, що вияснилось чому таке стверджували, бо за словами президента він вирішує, чи вводити військовий стан чи ні, і що це передбачено на всіх серверах. А Монтіп вважає що нічого поганого в цьому немає. Крім того, я написав про цю ситуацію керівнику але він ніяк не відреагував. Отже, якщо це український проект, який відображає життя в Україні, якщо ви шануєте наш всеукраїнськи вклад в нашу боротьбу з агресором, то ви не маєте допускати такої риторики в проекті, навіть якщо це гра про Україну. Тим паче, що заборонено чинним законодавством, що я вказував в оремій скарзі. Якщо це питання буде не вирішеним, то вимушений звернутись з цього приводу у відповідні контролюючі та правоохоронні органи влади. Окремо хочу повідомити про значні порушення умов та правил проекту зі сторони адміністраці, блату та незаконних дій направлених як на шкоду учасникам, так і на шкоду репутації проекту. Деталі повідомлю окремо, якщо власнику буде цікаво.
    P.S. Для Монтіпа Коваленка: не потрібно нічого кричати, можете про це не говорити, але заперечувати війну в Україні ви тут не можете ні під яким "соусом", тому що тут грають українці, і це проект про Україну, і тут грають військові, і як нам чути від когось що в Україні немає війни! Багато хто на таку репліку відреагує так само як і я. Для вас це очевидно не проблема, злили в бан тай все. Але мене ваш бан не зупинить, а навпаки.
  4. Доказ видачі покарання (скріншот/відео): тиц
  5. Дата походження: 22.02.2025
 

Монтіп Коваленко

ГА | Подільський Край
Активний гравець
Реєстрування
5 Лис 2022
Дописи
2,744
Реакції
1,096
Бали
213
Вітаю.

Керівництво серверу, так само, як і гравці, не заперечують про факт війни та агресії від країни ворога. Про те, це не значить, що усі повинні бігати та говорити про це. Ми, як адміністрація, так само, як і лідери, не байдужі гравці, тощо... Робимо усе можливе, для підтримки та вшанування державної важливості та суверенітету, тому на сервері постійно проходять події, присвячені державнам святам в Україні, вшанування пам'яті загиблим, зміцнення волі українців та їх об'єднання.
1740507488265.png
1740507521737.png
1740507548440.png


Надаємо вам можливість виправитись, тому обліковий запис було розблоковано.
Розглянуто
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі