Сатору Тюбикович
кеня
- Реєстрування
- 17 Кві 2024
- Дописи
- 149
- Реакції
- 261
- Бали
- 68
Вітаю. Віктор Миколайович, ось в цій скарзі https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/295265/ ви оскаржили скаргу ось цю https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/295185/ й мені було видано 10 днів бану. Але все ж таки прошу мене оскаржити. Нехай гравець надасть відео, де чітко чути що я оскаю його родину. Якщо чесно то я не памятаю що відповів йому на його провокації. Так я запальний та міг виразитися нецензурно, за що відбув вже покарання мут.
Про те що оскати рідню заборонено я знаю добре та останнім часом в цьому плані стримуюся. Прошу зняти блокування, так як звук в відео чи то нечіткий, чи то спеціально підкорегований. Мут я відбув. Прошу оскаржити.
02.06.25
Про те що оскати рідню заборонено я знаю добре та останнім часом в цьому плані стримуюся. Прошу зняти блокування, так як звук в відео чи то нечіткий, чи то спеціально підкорегований. Мут я відбув. Прошу оскаржити.
02.06.25
Останнє редагування модератором: