Киря Хантер
Кошовий отаман
- Реєстрування
- 21 Лис 2025
- Дописи
- 38
- Реакції
- 62
- Бали
- 23
1. Ваш нікнейм: Киря Ханьер
2. Нікнейм адміністратора: Рома Семеген
3. Суть скарги:
Вітаю! Прошу звернути увагу КА/ГА на працю адміністратора Рома Семеген на якого дуже багато скарг. В данному випадку я пишу скаргу через те, що мене заблокували на 6000 днів, через правило 6.55 - а саме за " свастіку на авто ". Але по перше прошу звернути увагу, що у 40% серверу на авто є нецерзурна лайка, 18+ і так далі, але ці авто не хто не забирає.
Також прошу звернути увагу на працю Роми Семегена. Данний адміністратор відноситься до всіх по різному, у когось таке відчуття що блат, але це не все. В моєму випадку, я йому писав у діскорді по даній скарзі на мене. Він відповіда лише * Очікуйте *. Я вибачаюсь, але кожен раз писати одне і теж, це все смішно.
Проаналізуйте усі скарги на даного адміністратора і зробіть щось, це не компитентний адмін. Я його питав ще вчора коли заберуть авто, він казав що, вірно * Очікуйте *, пройшло 24 години, пишу знов, теж саме * Очікуйте *.
Також прошу у данному випадку або не забирати моє авто, а я просто уберу цей малюнок і не буду таке малювати, бо це перший раз з моєї сторони. На мене ніколи скарг за 6.55 не було, або забрати у всіх гравців авто на яких є +18, нецерзурна лайка і так далі.
" Примітка "
Щойно мені відповів данний адм, що разблокував мене, але все одно, прошу роздивитись скаргу і прийняти рішення за данного адм.
4. Доказ отриманого покарання (скриншот/відео):
https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/6-55.411512/
скарга на мене
Сервер з дс знизу
5. Дата порушення:16.06.26
2. Нікнейм адміністратора: Рома Семеген
3. Суть скарги:
Вітаю! Прошу звернути увагу КА/ГА на працю адміністратора Рома Семеген на якого дуже багато скарг. В данному випадку я пишу скаргу через те, що мене заблокували на 6000 днів, через правило 6.55 - а саме за " свастіку на авто ". Але по перше прошу звернути увагу, що у 40% серверу на авто є нецерзурна лайка, 18+ і так далі, але ці авто не хто не забирає.
Також прошу звернути увагу на працю Роми Семегена. Данний адміністратор відноситься до всіх по різному, у когось таке відчуття що блат, але це не все. В моєму випадку, я йому писав у діскорді по даній скарзі на мене. Він відповіда лише * Очікуйте *. Я вибачаюсь, але кожен раз писати одне і теж, це все смішно.
Проаналізуйте усі скарги на даного адміністратора і зробіть щось, це не компитентний адмін. Я його питав ще вчора коли заберуть авто, він казав що, вірно * Очікуйте *, пройшло 24 години, пишу знов, теж саме * Очікуйте *.
Також прошу у данному випадку або не забирати моє авто, а я просто уберу цей малюнок і не буду таке малювати, бо це перший раз з моєї сторони. На мене ніколи скарг за 6.55 не було, або забрати у всіх гравців авто на яких є +18, нецерзурна лайка і так далі.
" Примітка "
Щойно мені відповів данний адм, що разблокував мене, але все одно, прошу роздивитись скаргу і прийняти рішення за данного адм.
4. Доказ отриманого покарання (скриншот/відео):
https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/6-55.411512/
скарга на мене
Сервер з дс знизу
5. Дата порушення:16.06.26
Вкладення
-
Screenshot_2026-06-16-18-17-12-090_com.discord.jpg577.1 Кб · Перегляди: 29 -
Screenshot_2026-06-16-18-17-14-764_com.discord.jpg537.1 Кб · Перегляди: 28 -
Screenshot_2026-06-16-18-17-18-716_com.discord.jpg519.9 Кб · Перегляди: 28 -
Screenshot_2026-06-16-18-36-09-390_com.discord.jpg540.8 Кб · Перегляди: 28
Останнє редагування: