Михасик Краймз
Старожила UKRAINE GTA
- Реєстрування
- 13 Сер 2023
- Дописи
- 298
- Реакції
- 680
- Бали
- 113
Форма подачі скарги:
- Нікнейм адміністратора: Олександр Дилер
- Особистий нікнейм: Міша Довбик
- Суть скарги: Вітаю шановний Сергій! Вибачаюсь,що випрошую оскаржити мені бан,але Мене заблоковували на 20 днів по цій скарзі https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/Взловживання-правил.271241/ ,мені ще сидіти 9 днів у бані та дуже скучив за цем найкращим сервером і гравцями,тому дуже вас прошу оскаржити мені хочаб на трошки цей бан та я готовий пообіцяти,що більше порушень,а саме по передачі грошей через цр,тому закликаю всіх не порушувати такі правила та дуже прошу вибачення у вас, я просидів 12 днів у бані і зрозумів,що таке ніколи не треба робити ,тому дуже прошу оскаржити та обіцяю,що такого більше точно не повториться,дякую за увагу,гарного вечора та тихої ночі! З повагою Міша Довбик.
- Доказ видачі покарання (скріншот/відео): тик
- Дата походження: 30.03.2025