Амір Легенда
Генерал
- Реєстрування
- 14 Бер 2025
- Дописи
- 268
- Реакції
- 225
- Бали
- 63
1. Нікнейм гравця: Кирил Ексайз ( 93928 )
2. Особистий нікнейм: Арей Балі ( 96457 )
3. Клан порушника: SIGMA
4. Чи знаходитесь Ви в клані, якщо так, то у якому: Prokuratura
5. Суть скарги: Людина за цим посиланням трохи не доказав усієї інформації *річ в тім що подивіться будь ласка на дату і час там ,як мінімум 3 рази він після смерті повертався до нас,по друге ...Його провокація , ДМ ДБ ДМ КАР призвели агресію у різних клановців і людей яких він займав ,тому багато хто його вже просто так почали вбивати бо надоїв,а він тим часом показує відоси з ранку до вечора що його обіжають! А може Кирил Ексайз почне з себе? І як він там виразився ,,рижики,, , або ,,Амірка,, Я вже не кажу за те що він імена вписав людські з маленької літери ,або прізвища.Тому на це ,надаю теж коротенькі відоси на хорошого як ,він вважає себе Кирюху Ексайза (визвавши адміна -він йому не сказав ,що початок провокації і іншого, за ним був)
6. Докази (скриншот/відео):
1)
2)
3)
7. Дата порушення: 16.11.2025
2. Особистий нікнейм: Арей Балі ( 96457 )
3. Клан порушника: SIGMA
4. Чи знаходитесь Ви в клані, якщо так, то у якому: Prokuratura
5. Суть скарги: Людина за цим посиланням трохи не доказав усієї інформації *річ в тім що подивіться будь ласка на дату і час там ,як мінімум 3 рази він після смерті повертався до нас,по друге ...Його провокація , ДМ ДБ ДМ КАР призвели агресію у різних клановців і людей яких він займав ,тому багато хто його вже просто так почали вбивати бо надоїв,а він тим часом показує відоси з ранку до вечора що його обіжають! А може Кирил Ексайз почне з себе? І як він там виразився ,,рижики,, , або ,,Амірка,, Я вже не кажу за те що він імена вписав людські з маленької літери ,або прізвища.Тому на це ,надаю теж коротенькі відоси на хорошого як ,він вважає себе Кирюху Ексайза (визвавши адміна -він йому не сказав ,що початок провокації і іншого, за ним був)
6. Докази (скриншот/відео):
1)
2)
3)