Розглянуто ДМ та вихід під час затримання R - 017

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Павло Степаненко

Новий гравець
Реєстрування
26 Чер 2025
Дописи
12
Реакції
4
Бали
6
1. Нікнейм гравця: Ромчік Ферарі
2. Особистий нікнейм: Павло Степаненко
3. Клан порушника: FerarriFamQ
4. Чи знаходитесь Ви в клані, якщо так, то у якому: Alliance
5. Суть скарги: 13:30 просив підвезти я відмовив 5 секунда відео пробив колесо 34 секунда відкрив вогонь по мені та чуть не вбив 2:30 підїхали СБУ та затримали його він почав говорити без офтопа що на форум він зальє 4:30 хвилина вихід з гри під час затримання
6. Докази (скриншот/відео):
7. Дата порушення: 18.08.2025 13:30-13:35
 
Останнє редагування:

Тім Тімич

Північна Україна
Активний гравець
Реєстрування
23 Вер 2023
Дописи
1,345
Реакції
634
Бали
251
Вік
41
Вітаю шановний гравець!

Розглянувши вашу скаргу виношу вердикт, гравець 97130 отримує покарання: 5.8. "Нецензурна лайка" - Надмірне вживання нецензурних слів і виразів в IC чаті, в OOC - заборонено. | Мут 30 хвилин. 6.2. "DM" - DeathMatch - доведення до несвідомого стану гравця, без вагомої на то IC причини. | Деморган 60 хвилин. 6.21. "Вихід з гри під час арешту/погоні/бою/викрадення/RP ситуації" - Заборонено виходити з гри під час арешту / погоні / бою / викрадення / RP ситуації. | Варн.

Розглянуто
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі