Відмовлено Данило Оселедець

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Степан Барабаш

Поважний гравець
Реєстрування
10 Вер 2023
Дописи
107
Реакції
168
Бали
48
1. Ваш нікнейм: Степан Барабаш
2. Нікнейм порушника: Данило Оселедець
3. Назва клану порушника: Без поняття, чи він у клані, чи ні.
4. Суть скарги: Усе, що він міг, — усе порушив: усі правила нападу на інкасацію, бо був один. "DM in GZ" - DeathMatch in Green Zone - доведення гравця до несвідомого стану в зеленій зоні. | Деморган 120-180 хвилин, при повторному порушенні Варн 6.1.1. "FD in GZ" - Free Damage in Green Zone - нанесення шкоди гравцю / стрілянина у бік гравця в зеленій зоні, якщо була провокація / причина - покарання також застосовується. | Деморган 60-120 хвилин, при повторному порушенні Варн 6.42. Заборонено перешкоджати роботі працівників евакуатора, Укрзалізниці, автобуса, трамвая, тощо. | Деморган до 45 хвилин / Варн
5. Доказ порушення (скриншот/відео): Букет
6. Дата порушення:19.02.2026
 

Даніїл Божко

Старожила UKRAINE GTA
Реєстрування
26 Лип 2025
Дописи
349
Реакції
313
Бали
123
Вітаю, шановний гравець Степан Барабаш!
Розглянувши вашу скаргу, виношу наступний вердикт:
Усю ситуації не побачив, тому не можу зробити висновок та побачити, був гравець один або з соклановцями, а також він напад під час завантаження. Низще залишу правило нападу на інкасаторів, щоб знали на майбутнье -
1.9.
Дозволено нападати на екіпаж інкасації на точці завантаження в банкомат, та за межами населеного пункту. В усіх інших зонах заборонено. | Деморган 60 хвилин
Якщо у інших гравців з другого боку є відео-доказ де можно побачити усю ситуацію, пускай він подасть та додасть посилання на цю скаргу.
Відмовлено!
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі