Відмовлено Деморган нібито нон рп

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Konstantin

Козак
Реєстрування
13 Лют 2023
Дописи
16
Реакції
6
Бали
6
Нікнейм адміністратора: Влад Вайт
Особистий нікнейм: Костянтин Васильович
Суть скарги: Зайшов в гру подтвитися що нового поставив мітку на нову локацію з ялинками , заїхав на локацію на форд рапторі і я в деморган полетів, суть в чому парковки нема мітка стоїть на полі, попередження в грі не висвітилося що до транспорту і так далі, так що я в важаю що я нічого не порушив, адміну просто нічого було робити а машин там купа стояло і людей теж.
Доказ видачі покарання (скріншот/відео): Доказ того що я в деморгані .
Дата походження: 31.12.23
 

Вкладення

  • IMG_20231231_013947.jpg
    IMG_20231231_013947.jpg
    2 Mб · Перегляди: 70

Іван Громов

Західна Україна
Активний гравець
Реєстрування
26 Чер 2022
Дописи
1,907
Реакції
1,090
Бали
213
Вітаю, переглянувши вашу скаргу, виношу вердикт:

Адміністратор видав покарання вірно, оскарженню не підлягає.

Відмовлено!
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі