Вітаю!
Гравець проводив ймовірний РП процес, а саме намагався викрасти Вас, та писав до чату що б ви покинули ТЗ. ДМ - це нанесення урону або вбивство без причини. Гравець висунув вимогу на те що б ви покинули автівку, на що ви не зреагували.
Так як карти ЗЗ поки немає, у скарзі - ВІДМОВЛЕНО.