Амір Легенда
Генерал
- Реєстрування
- 14 Бер 2025
- Дописи
- 268
- Реакції
- 225
- Бали
- 63
1.Нікнейм порушника: Кирило Ексайз
2.Особистий нікнейм: Чарльз Бронсон
3.Суть скарги:
У мене аж слова пропали, скільки ж треба бути набратися наглості і ото сказати, пану Кирилу, щоб на файних людей наговорити багацько ? (підставляючі і сокланівців своїх же з назвою Ексайз) ,очі на лоба полізли читаючи що : людина подала жалобу знову , за рп нікнейми , прізвища. Я лічно адміністраторів визивав , і за цей нікнейм і прізвище аглійського походження було одобренно. А запитання : Ексайз прізвище ? А може це з мультиків типу аніме ? А тепер увага! Введіть в гуглі слово ,,ЕКСАЙЗ,, і всі получите відповідь на любі запитання. А це вибачте вже провокація, підрив українізації ,та гри Юкрейн ГТА! *( І саме головне ,як я вже і казав спершу людина підставляє гравців ,а потом біжить кличе допомогу і адмінів ,то фрапс неправильно робить,,только харошенькое за себя ,а за людей плохое,,а тулити починали люди ?? звісно ні, їх наказують з кланів і не тільки бо Кирюща деемить і багоюзе і дебеше,але ж за себе він цього не покаже ,бо знає що і як зроблять за його витівки як спіймають. А якщо йому відсічь ще й даєш, він в банні і то умудряється зробити зло!! Я щось не зрозумію , ми в гру прийшли ж пограти в гру і якось допомогти наприклад новеньким гравцям, чи бавитися ,ще з одним гравцем до 14 років ,в дитячий садочок, який зходить з ума розуму і переходить усі межі-буцімто навчився у когото по його словам*.Особо я лічно від нього один негатив бачив .За увесь час ,як зареєстрував я аак - Кирил отлетів -бан -отлетів -мут -неповажне ставлення до гравців ,то ще щось в чаті там... Навіть Адмінів затрогував тощо.Тому ,прошу вас пане Головний Адміністратор ,Віктор Миколайович - з усією повагою від гравців до вас, звернути увагу на гравця,та переконати його ,не творити лихо для людей ,а потім для себе . приказка є на таке: ,,Маленькое зло - порождает Большое зло,,
З повагою , до найкращого ГА , В.Миколайовича , Емір Амірович Алієв...
4.докази: 5.дата: 26.10.2025
2.Особистий нікнейм: Чарльз Бронсон
3.Суть скарги:
У мене аж слова пропали, скільки ж треба бути набратися наглості і ото сказати, пану Кирилу, щоб на файних людей наговорити багацько ? (підставляючі і сокланівців своїх же з назвою Ексайз) ,очі на лоба полізли читаючи що : людина подала жалобу знову , за рп нікнейми , прізвища. Я лічно адміністраторів визивав , і за цей нікнейм і прізвище аглійського походження було одобренно. А запитання : Ексайз прізвище ? А може це з мультиків типу аніме ? А тепер увага! Введіть в гуглі слово ,,ЕКСАЙЗ,, і всі получите відповідь на любі запитання. А це вибачте вже провокація, підрив українізації ,та гри Юкрейн ГТА! *( І саме головне ,як я вже і казав спершу людина підставляє гравців ,а потом біжить кличе допомогу і адмінів ,то фрапс неправильно робить,,только харошенькое за себя ,а за людей плохое,,а тулити починали люди ?? звісно ні, їх наказують з кланів і не тільки бо Кирюща деемить і багоюзе і дебеше,але ж за себе він цього не покаже ,бо знає що і як зроблять за його витівки як спіймають. А якщо йому відсічь ще й даєш, він в банні і то умудряється зробити зло!! Я щось не зрозумію , ми в гру прийшли ж пограти в гру і якось допомогти наприклад новеньким гравцям, чи бавитися ,ще з одним гравцем до 14 років ,в дитячий садочок, який зходить з ума розуму і переходить усі межі-буцімто навчився у когото по його словам*.Особо я лічно від нього один негатив бачив .За увесь час ,як зареєстрував я аак - Кирил отлетів -бан -отлетів -мут -неповажне ставлення до гравців ,то ще щось в чаті там... Навіть Адмінів затрогував тощо.Тому ,прошу вас пане Головний Адміністратор ,Віктор Миколайович - з усією повагою від гравців до вас, звернути увагу на гравця,та переконати його ,не творити лихо для людей ,а потім для себе . приказка є на таке: ,,Маленькое зло - порождает Большое зло,,
З повагою , до найкращого ГА , В.Миколайовича , Емір Амірович Алієв...
4.докази: 5.дата: 26.10.2025