Відмовлено Для ГА\ЗГА

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Андрій Могила

Працюємо
Реєстрування
13 Січ 2025
Дописи
125
Реакції
26
Бали
31
1.Макс Харбор
2.Андрій Семен
3.Я подав скаргу на НПУ а саме за багаюз стральба з пасажирського та водійського прите у водія який теж тулив по мні була в кайданках людина.
Але Макс Харбор чомусь не побачив порушень.
4.Скарга
5. 02.04.2025
 

Макс Харбор

Енергійний!
Активний гравець
Реєстрування
19 Лип 2023
Дописи
1,967
Реакції
614
Бали
213
Адреса
[email protected]
Вітаю!
відео показано уривками, стрільба з пасажирського або водійсього місця - це не багоюз.
Якщо судити з цього правила:
6.53. Заборонено вести вогонь / перестрілку з пасажирського або водійського місця автомобіля. | Деморган 30-120 хвилин, при масових порушеннях Варн (на розсуд адміністратора)
то там є виняток
Виняток: якщо гравець по якому ведеться вогонь перебуває у транспорті або ведеться погоня тощо.
прите у водія який теж тулив по мні була в кайданках людина​
Навіть якщо зараз логічно подумати, на людину наділи кайданки -> посадили у машину -> поліцейський сів за руль -> у поліцейського руки вільні -> він може стріляти.
Очікуйте кінцевої відповіді від ГА/ЗГА
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі