Вітаю шановний гравець!
За респавнити вас було моїм рішенням, так як ви не відповідали згідно правилам
ловлі майна.
Я чітко усвідомлюю, що вам могли
перешкодити, та спеціально вас
відштовхнути, але на жаль, я не міг слідкувати за всією ситуацією, так як також й був зайнятий репортами, щоб зробити свою
норму.
Ми приймемо до уваги ваше звернення щодо гравців які пробували вас відштовхувати, але на жаль, знову ж таки, ви порушили наше правило, а саме тим, що стояли близько біля мітки.
Я та мій
ЗГС спеціально зробили невеличкі зміни, для того щоб покращити зльот гаражів (
Приклад як потрібно стояти на ловлі гаражів). Ви можете ознайомитисьз правилами детальніше які я розповів в діскорд новинах 06 сервера, та на наступний раз, якщо не буде порушень, ви зможете спробувати зловити
собі майно.
Гарної ночі, очікуйте відповіді від ГА/ЗГА