Розглянуто Для ГА.\ забагато людей виходять під час процесу.

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Стасюк Максим)

L LOVE UKRAINE GTA
Реєстрування
15 Жов 2022
Дописи
209
Реакції
48
Бали
33
  1. Гравці.
  2. Стасюк Максим
  3. Я працівник НПу.х і Дуже багато людей виходять під час Рп процесу і це дуже бісить!. мені на підвищення надо виписати 5 штраф но я не МОГУ вже 5 днів. Бо людям так тяжко сплатити шраф на 500 грн і виходять з гри.. нажаль есть токо 2 фрапса докази і це за 1 вечер. ( буль ласка придумайте щось з цим.)
  4. Відео 1 фрапс 2 фрпас
  5. Кожен день..

 

Іван Громов

Західна Україна
Активний гравець
Реєстрування
26 Чер 2022
Дописи
1,907
Реакції
1,090
Бали
213
Вітаю, переглянувши вашу скаргу, виношу вердикт:

За порушення "Ухід при рп" у нас є покарання у вигляді 120 хвилин Деморгану. Якщо маєте докази напишіть будь ласка скаргу у відповідний розділ, після чого співробітники адміністрації її перевірять та покарають гравця.

Стосовно вашої системи підвищення, прохання звернутися до лідера та описати ситуацію більш детальніше.

Розглянуто!
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі