Андрюха Кріптаман
Старожила UKRAINE GTA
- Реєстрування
- 30 Жов 2022
- Дописи
- 270
- Реакції
- 324
- Бали
- 123
1.-
2.Ендрю Блейд
3.Вітаю шановна адміністрація 04 серверу. В минулих постах в вас запитували яка зараз буває ціна на лохину. Приклад: Тик, та Вікторе Миколайовичу можете переглянути особисті в діскорді, де я теж в вас запитував ви відповіли що вона може бути будь якою, та навели приклад що колись вона була і по 14500. Тому до справи. Я порахував навіщо мені витрачати гроші на преміум статус, та вирішив продати на цр по 13500 коли на біржі вже декілька днів ціна 9000-12500. Та ваші повідомлення мене можна сказати змотивували продати на цр і не морочити собі одне місце. Сьогодні я прокидаюсь, щоб зловити нітроген, та заради інтиресу приїжаю на біржу. Бачу ціну 14500, хоча ви вже сказали що в неї нема максимальної ціни. Тобто що означало що вона вже навряд буде 14500. Якби не повідомлення та пост на які відповіли саме ви, шановний Віктор Миколайович, то я б міг заробити набагато більше с преміумом статусом, та ще не витрачати відсоток на коміссію, я продавав лохину по 13.500, тобто коміссія становила 675₴/шт, тобто я по факту продав по 12.825₴, хоча міг придбати преміум статус та без коміссії заробити на майже 5.000₴/шт дорожче, тим самим с продажу 930 лохини, заробив на 3.645.000₴ менше, враховуючи коміссію, яку я заплатив за продаж на Ц/Р.
Будь ласка, будьте уважніше та надавайте гравцям чоткішу відповідь!
4.-
5.18.04.2025
2.Ендрю Блейд
3.Вітаю шановна адміністрація 04 серверу. В минулих постах в вас запитували яка зараз буває ціна на лохину. Приклад: Тик, та Вікторе Миколайовичу можете переглянути особисті в діскорді, де я теж в вас запитував ви відповіли що вона може бути будь якою, та навели приклад що колись вона була і по 14500. Тому до справи. Я порахував навіщо мені витрачати гроші на преміум статус, та вирішив продати на цр по 13500 коли на біржі вже декілька днів ціна 9000-12500. Та ваші повідомлення мене можна сказати змотивували продати на цр і не морочити собі одне місце. Сьогодні я прокидаюсь, щоб зловити нітроген, та заради інтиресу приїжаю на біржу. Бачу ціну 14500, хоча ви вже сказали що в неї нема максимальної ціни. Тобто що означало що вона вже навряд буде 14500. Якби не повідомлення та пост на які відповіли саме ви, шановний Віктор Миколайович, то я б міг заробити набагато більше с преміумом статусом, та ще не витрачати відсоток на коміссію, я продавав лохину по 13.500, тобто коміссія становила 675₴/шт, тобто я по факту продав по 12.825₴, хоча міг придбати преміум статус та без коміссії заробити на майже 5.000₴/шт дорожче, тим самим с продажу 930 лохини, заробив на 3.645.000₴ менше, враховуючи коміссію, яку я заплатив за продаж на Ц/Р.
Будь ласка, будьте уважніше та надавайте гравцям чоткішу відповідь!
4.-
5.18.04.2025