- Реєстрування
- 30 Жов 2022
- Дописи
- 269
- Реакції
- 324
- Бали
- 123
1.-
2.Ендрю Блейд
3.Доброго дня. Звертаюсь з питанням. Справа в тому, що коли виходила обнова з гаражами, на форумі писалось, що всього буде 350 гаражів, на кожному з серверів. Думаю більшість гравців, які ловили, вкачували. Продавали з надією, що скоро будуть нові зльоти, та вони куплять інший. Але вже пройшла не одна обнова, та не один гараж ще не злетів, окрім системний зльотів. Чому на форумі писалась одна інформація, а зараз вже інша? Прошу додати хоча б, ще декілька гаражів на серверні зльоти для балансу, і щоб гравці розуміли, що більше не буде, окрім системних зльотів, або додати на аукціони 10-30 гаражів на кожний сервер, щоб підняти економіку в списку Forbes UGTA.
Дякую за увагу!
4.у трейлері оновлення було сказано про 350 гаражів, хоча зараз на карті цих 350 гаражів немає (На вікі теж було відреаговано, через деякий час)
ТИК - 2:10
5.09.08.2025
2.Ендрю Блейд
3.Доброго дня. Звертаюсь з питанням. Справа в тому, що коли виходила обнова з гаражами, на форумі писалось, що всього буде 350 гаражів, на кожному з серверів. Думаю більшість гравців, які ловили, вкачували. Продавали з надією, що скоро будуть нові зльоти, та вони куплять інший. Але вже пройшла не одна обнова, та не один гараж ще не злетів, окрім системний зльотів. Чому на форумі писалась одна інформація, а зараз вже інша? Прошу додати хоча б, ще декілька гаражів на серверні зльоти для балансу, і щоб гравці розуміли, що більше не буде, окрім системних зльотів, або додати на аукціони 10-30 гаражів на кожний сервер, щоб підняти економіку в списку Forbes UGTA.
Дякую за увагу!
4.у трейлері оновлення було сказано про 350 гаражів, хоча зараз на карті цих 350 гаражів немає (На вікі теж було відреаговано, через деякий час)
ТИК - 2:10
5.09.08.2025