Розглянуто Для Керівника або Га

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Михайло Ломака

[ L I MARABUNTA ]
Активний гравець
Реєстрування
12 Чер 2023
Дописи
614
Реакції
664
Бали
153
1. Ваш нікнейм: Михайло Ломака
2. Нікнейм адміністратора: Емі Вейт
3. Суть скарги: Для Керівника. Не понравился ответ куратора администратора. А именно: "
Дії вашого клану повністю підпадають під пункт правил 2.21навмисне створення фейкової битви за бізнес з метою уникнення кд. Факти, які були зафіксовані це відсутність повноцінного складу на бій,зміна умов битви в останній момент,невідповідність виклику критеріям конкурентного протистояння,ознаки попередньої домовленості між сторонами.

Ваші пояснення щодо «домовленості на рівну кількість» не змінюють суті порушення. Сам факт того, що бій не мав реальної змагальної складової та був організований із відхиленням від стандартних умов, вже є достатньою підставою для покарання.
Лідер "BlackSnow" в переписці зі слідкуючою адміністрацією підтвердив факт домовленості."
ТАК ОТСУТСТВИЕ ПОЛНОЦЕННОГО СОСТАВА НА БИТВУ И ИЗМЕНИЕ УСЛОВИЙ НИКАК НЕ КАСАЛАСЬ КЛАНА МАРАБУНТА, МЫ ЭТОТ БИЗ НЕ ЗАБИВАЛИ И НЕ МЫ УСЛОВИЯ БИЗВАРА МЕНЯЛИ СО СЛОВАМИ : "ТИПЫ УЕХАЛИ НЕКОМУ НА БИЗВАР ЯВИТСЯ, МЫ ВАМ ЕГО СОЛЬЁМ ПРОСТО" ХОТЯ У НИХ ИЗНАЧАЛЬНО ШАНСОВ НИКАКИХ НА ПОБЕДУ НЕ БЫЛО. В чём договорняк заключался? в том, что я хотел хоть какие то шансы им дать и сыграть в равных условиях? Потому что в моём клане числится 126 людей, а в клане blacksnow 19 (только что посмотрел, скорее всего вчера их было меньше) НИ О КАКОМ ЗДОРОВОЙ КОНКУРЕНЦИИ ТАМ НЕ БЫЛО БЫ И БЫТЬ НЕ МОГЛО, ПОТОМУ ЧТО Империя Марабунта не чувствует всех своих врагов и уничтожает всех на своём пути, а такая пыль, как "блек сноу" только всё нам портит и замедляет нашу экспанцию всех крыш 03 сервера, потому что нам осталось не так уж и много, что бы достичь этого, нам априори нет смысла, что бы какие то букашки "создавали нам фейк битвы" потому что они этим делают только нам хуже, потому что мы привыкли бизвары забирать, а не защищать. Опомнитесь.
2.9. Гравцям у яких в клані до 8 осіб, заборонено брати участь у битві. | Догана НО / Варн
Примітка: якщо битва між малим та великим кланом, але 5 гравців на 5 гравці - дозволено.
4. Доказ отриманого покарання (скриншот/відео):
1781275689472.png
1781275706837.png
1781275719749.png

5. Дата порушення:
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі