Зачинено Для Керівництва// бан за образи // Олександр Логозинський

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Олександp Шмідт

Всех снять- все поднять
Реєстрування
25 Лис 2022
Дописи
218
Реакції
105
Бали
48
1. Нікнейм адміністратора: Тонні Хоффман,Владислав Савочкін
2. Особистий нікнейм: Олександр Логозинський
3. Суть скарги: був забанений у діскорді назавжди за образи або за образи рідних,але коли був адміністратором 1 серверу,керівники заборонили банити людей за це а на перший раз видавати мут,чому тоді в дискорді за перший раз зразу дарять назавжди,якісь дуже нерозумні є правила,тобто якщо це було в грі і було до адміністрації це можно замʼяти,а якщо це було до модератора дискорду це вже як до Бога звертатись,я не прошу оскарження або тому подібне,я просто хочу хоч якихось пояснень за ці види правил і тому подібне…(Я прошу пробачення за свої слова у Романа Пічкура,так як я забув ща ця людина є модератором дискорду)
 
Останнє редагування:
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі