Вітаю,шановний гравець!
Не бачу порушень з боку Адміністрації та Лідера
Людина вже займала посаду Майора у інших державних організаціях.В НПУ людину було вирішено поставити,за гарні відповіді на питання на "Випробовувальний термін" під відповідальність Лідера.
Вікових обмежень на посаду "Майора" немає.З приводу обзвону,кандидат питань не знав,також за обзвоном слідкувала Слідкуюча Адміністрація,та кандидат проходив обзвон з увімкненою демонстрацією екрану ,тому ніяких порушень не бачу.