Вітаю! Вам було видано ЧС через повторні некоректні дії на посадах. Зокрема, розглянемо ситуацію, коли вас було знято з посади: лише через те, що ГС Держ не відповідав протягом однієї години, ви почали писати в чати щоб вас зняли по звб, висловлюючи категоричні фрази на кшталт «я так не хочу», «я так не буду», і навіть встановлювати ультиматуми: «або даєте довіру, або я по звб» тощо.
ЧС видано справедливо, і наразі вам потрібно докласти зусиль для відновлення довіри.