Вітаю!
Розглянувши скаргу, виношу вердикт:
Детально ознайомившись з вашим проханням та ситуацією яка виникає, ми пропонуємо наступне:
В найближчі терміни буде змінено правила UKIRAINE GTA щодо DM та FD в зелених зонах.
На жаль, ми притримуємось надалі думки, що зелена зона створена для того, щоб в ній було заборонено вести будь-який вогонь як провокацію чи як відповідь на неї.
Тому покарання будуть змінені, а саме за DM in GZ становить Варн.
За FD in GZ покарання буде збільшено до 60 - 120 хвилин, при наступних порушеннях Варн.
Тому, що коли по вас відкривають вогонь у зеленій зоні, ви маєте можливість:
1. Записати відео доказ та подати скаргу на гравця який порушує правила.
2. Втекти за перешкоду / укритя та викликати адміністратора для покарання порушника.
Підсумовуючи, ми не можемо дозволити відкривати вогонь у відповідь у зеленій зоні, яке буде повністю дозволяти відкрити у відповідь на провокацію тощо. Оскільки зелена зона створена є для того, щоб у ній не велось вогню, а якщо він й появляється, то карався серйозно. Також якщо дозволити відбиття на провокацію, можуть бути створені некоректні ситуації для створення маніпуляцій задля покарання гравців та вигородження власної сторони.
* Покарання за вище вказаними термінами можуть відрізнятись від встановлених у правилах UKRIANE GTA станом на зараз та надалі.
[Розглянуто]