Розглянуто Для Сергія Коваленко Або для когось постарше!!!!!

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Коді-Блейк

Козак
Реєстрування
15 Лют 2024
Дописи
61
Реакції
6
Бали
11
1.Нікнейм адміністратора:Валерія Тимошинко (ГА)
2.Особистий нікнейм:Денчик Дідух
3.Суть скарги:У скарзі на форумі мене оскаржели на 10 днів бану тобто -10 днів бану.
Але у мене оскаржено на 5 днів,Бан я отримав 6 лютого якби мене не оскаржели то яб мав відсиджувати покарання до 08 березння,Мене оскаржели на 10 днів це виходить до 27 лютого але я сиджу до 01 березння,Прохання Видати Догану або попередження даному адміністратору за некомпетентність та халантне відношення до гравцівПрикріпляю Оскарженняhttps://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/Оскарження-Для-Сергія-Коваленко.261452/
4.Доказ видачі покарання (скріншот/відео):
Снимок экрана (219).png

1000002517.jpg
 

Валерія Савченко

❤️
Активний гравець
Реєстрування
28 Лют 2024
Дописи
4,030
Реакції
2,698
Бали
253
Вітаю.

Наразі ви будете в бані до 27 числа.
Скоріш за все ви не вірно зрозуміли, я оскаржила вам до 10 днів.

Відбувайте покарання.

Розглянуто!
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі