Андрій Вербицький
Пенсія 02 | Західна Україна
- Реєстрування
- 29 Лип 2024
- Дописи
- 191
- Реакції
- 564
- Бали
- 138
Нікнейм адміністратора: Олег Галицький | Сергій Коваленко
Особистий нікнейм: Андрій Даник
Суть скарги: Ця скарга була написана для вирішення питання з приводу нападу на вч:Всі знають що більшість неоф клани при нападі на вч не дають вийти з казарми ЗСУ, даже якщо вийдеш тебе сразу тулять або зайдеш назад в казарму то сразу жб Ухід від рп.
Неоф клани не дають змогу зайти на територію вч через АКПП, сразу тулять.
1.Пропоную добавити нові правила:А саме Знаходиться біля казарми і мед пункту неоф кланам не більше 15 секунд.
Знаходитися біля АКПП неоф кланам не більше 25 секунд.
Пропоную щоб МОЗ не вбивали на тереторії вч це помякшить для МВС з поротьбою з неоф кланами(наприклад вбив прицівника МОЗ на тереторії вч при нападі в ІТТ на 20 хв).
2.Дозволити використання багоюзу для МВС, якщо в тебе ведеться фрапс з відігровкою відкриття вікна (це полекшить МВС проти неоф з 200 хп).
Особистий нікнейм: Андрій Даник
Суть скарги: Ця скарга була написана для вирішення питання з приводу нападу на вч:Всі знають що більшість неоф клани при нападі на вч не дають вийти з казарми ЗСУ, даже якщо вийдеш тебе сразу тулять або зайдеш назад в казарму то сразу жб Ухід від рп.
Неоф клани не дають змогу зайти на територію вч через АКПП, сразу тулять.
1.Пропоную добавити нові правила:А саме Знаходиться біля казарми і мед пункту неоф кланам не більше 15 секунд.
Знаходитися біля АКПП неоф кланам не більше 25 секунд.
Пропоную щоб МОЗ не вбивали на тереторії вч це помякшить для МВС з поротьбою з неоф кланами(наприклад вбив прицівника МОЗ на тереторії вч при нападі в ІТТ на 20 хв).
2.Дозволити використання багоюзу для МВС, якщо в тебе ведеться фрапс з відігровкою відкриття вікна (це полекшить МВС проти неоф з 200 хп).
Останнє редагування: