Вітаю, шановний гравець!
Надам вам відповідь від себе.
Це не закритий канал, а канал 1х1, та я теж можу надавати відповідь будь-кому, та сидіти в ньому, а те, що ви заходите у канал, і кажете «Танюшка, перекинь мене до кабінету Генерала», я не думаю, що це є питанням, бо є гравці, які реально потребують допомоги, якщо б там не було іншого модератора, то я б зайшла до вас у канал або перекинула до себе, тому на мою думку недостатньо аргументів для «невиконання своєї роботи».