Відмовлено Для керівника/Власника проєкту

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Андрій Бенов

Файний тіп, козачок!
Реєстрування
17 Жов 2022
Дописи
423
Реакції
546
Бали
113
1. Нікнейм адміністратора: -
2. Особистий нікнейм: Андрій Бенов
3.Суть скарги: Вітаю! Шановна адміністрація! Звертаюсь від імені всіх фракцій, стало відомо від гравців що лікування в лікарнях тепер коштує 50 тисяч гривень, вважаю що підвищення цін на лікування до 50 тис грн є не доречним (петиції на покращення писати не бачу сенсу так як вони розглянуті всеодно не будуть), так як фракції відбивають ВЧ і так далі, одне відбиття ВЧ це +1 хвороба . Напади на ВЧ йдуть масово і фракції масово їх відбивають та отримують хвороби, лікарів постійно немає у МОЗ (особливо в ночі), і працівники фракцій лікуються у платного лікаря та дають за лікування 50 тис грн, а самі працівники фракцій до прикладу СБУ Києва на 8 званні (Капітан) без преміум та без х2 отримують 17 тис гривень (орієнтовно). Тобто якщо працівник фракції отримує ЗП 17 тис гривень а відбиття ВЧ це +1 хвороба то працівник фракцій не отримує жодної вигоди із ЗП так як виплачує в МОЗ більше чим заробив в 3 рази. Також прошу взяти до уваги що у фракціях є графік роботи тому на роботах не можливо працювати через графік роботи. Тому прошу Вас: Зробити або знижку для фракцій або ж поставити ціну на лікування так як і було раніше. Дякую! П.С. Шановний пане Савочкін або ж пане Головченко або п. Ковал прошу розглянути данну пропозицію та вжити відповідних заходів так як відбивати ВЧ або приймати участь у перестрілках не реально через дуже високі ціни! Заздалегіть вдячний
4. Доказ видачі покарання (скріншот/відео): (не покарання): 5. Дата походження: 22.04.2024
 

Рафаель Тоширо

Центральна Україна
BANNED
Реєстрування
9 Чер 2023
Дописи
1,331
Реакції
663
Бали
213
Вітаю.
Що до вирішення даного питання вам слід звернутись в розділ "Пропозиції щодо покращення"
Та набрати необхідну кількість голосів.
Цей розділ створено для скарг на гравців котрі порушують правила проекту.
Відмова!​
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі