Андрій Бенов
Файний тіп, козачок!
- Реєстрування
- 17 Жов 2022
- Дописи
- 423
- Реакції
- 546
- Бали
- 113
1. Нікнейм адміністратора: -
2. Особистий нікнейм: Андрій Бенов
3.Суть скарги: Вітаю! Шановна адміністрація! Звертаюсь від імені всіх фракцій, стало відомо від гравців що лікування в лікарнях тепер коштує 50 тисяч гривень, вважаю що підвищення цін на лікування до 50 тис грн є не доречним (петиції на покращення писати не бачу сенсу так як вони розглянуті всеодно не будуть), так як фракції відбивають ВЧ і так далі, одне відбиття ВЧ це +1 хвороба . Напади на ВЧ йдуть масово і фракції масово їх відбивають та отримують хвороби, лікарів постійно немає у МОЗ (особливо в ночі), і працівники фракцій лікуються у платного лікаря та дають за лікування 50 тис грн, а самі працівники фракцій до прикладу СБУ Києва на 8 званні (Капітан) без преміум та без х2 отримують 17 тис гривень (орієнтовно). Тобто якщо працівник фракції отримує ЗП 17 тис гривень а відбиття ВЧ це +1 хвороба то працівник фракцій не отримує жодної вигоди із ЗП так як виплачує в МОЗ більше чим заробив в 3 рази. Також прошу взяти до уваги що у фракціях є графік роботи тому на роботах не можливо працювати через графік роботи. Тому прошу Вас: Зробити або знижку для фракцій або ж поставити ціну на лікування так як і було раніше. Дякую! П.С. Шановний пане Савочкін або ж пане Головченко або п. Ковал прошу розглянути данну пропозицію та вжити відповідних заходів так як відбивати ВЧ або приймати участь у перестрілках не реально через дуже високі ціни! Заздалегіть вдячний
4. Доказ видачі покарання (скріншот/відео): (не покарання): 5. Дата походження: 22.04.2024
2. Особистий нікнейм: Андрій Бенов
3.Суть скарги: Вітаю! Шановна адміністрація! Звертаюсь від імені всіх фракцій, стало відомо від гравців що лікування в лікарнях тепер коштує 50 тисяч гривень, вважаю що підвищення цін на лікування до 50 тис грн є не доречним (петиції на покращення писати не бачу сенсу так як вони розглянуті всеодно не будуть), так як фракції відбивають ВЧ і так далі, одне відбиття ВЧ це +1 хвороба . Напади на ВЧ йдуть масово і фракції масово їх відбивають та отримують хвороби, лікарів постійно немає у МОЗ (особливо в ночі), і працівники фракцій лікуються у платного лікаря та дають за лікування 50 тис грн, а самі працівники фракцій до прикладу СБУ Києва на 8 званні (Капітан) без преміум та без х2 отримують 17 тис гривень (орієнтовно). Тобто якщо працівник фракції отримує ЗП 17 тис гривень а відбиття ВЧ це +1 хвороба то працівник фракцій не отримує жодної вигоди із ЗП так як виплачує в МОЗ більше чим заробив в 3 рази. Також прошу взяти до уваги що у фракціях є графік роботи тому на роботах не можливо працювати через графік роботи. Тому прошу Вас: Зробити або знижку для фракцій або ж поставити ціну на лікування так як і було раніше. Дякую! П.С. Шановний пане Савочкін або ж пане Головченко або п. Ковал прошу розглянути данну пропозицію та вжити відповідних заходів так як відбивати ВЧ або приймати участь у перестрілках не реально через дуже високі ціни! Заздалегіть вдячний
4. Доказ видачі покарання (скріншот/відео): (не покарання): 5. Дата походження: 22.04.2024