Розглянуто Для керівника Ukraine GTA | Олегу Галицькому

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

ꑭ𝖇𝖔𝖗𝖒𝖆𝖓ꑭ

𝖇𝖔𝖗𝖒𝖆𝖓
Активний гравець
Реєстрування
10 Тра 2024
Дописи
640
Реакції
1,147
Бали
153
  1. Нікнейм адміністратора:Міша ведмідь
  2. Особистий нікнейм:Шон Джонсон
  3. Суть скарги:
  4. Вітаю, пане Олеже Галицький!

    Виникла така ситуація: мою скаргу не розглядали протягом двох діб. Після цього я звернувся повторно, і мені відповів адміністратор Міша Ведмідь, який запевнив, що скаргу буде розглянуто протягом 24 годин.
    Але, як ви вже здогадуєтесь, —
    її так і не розглянули.

    Складається враження, що Міша Ведмідь навіть не передав скаргу ГС Неофу для перевірки.
    Прошу вас
    навести лад на 01 сервері з адміністрацією, адже під час проведення обзивів на ГС Неоф відбувається явна халатність у роботі.

    Також хочу навести приклад ще однієї ситуації:
    Я подав скаргу на гравця, який
    вийшов із гри під час затримання, надав відеодоказ, де чітко видно момент виходу, і навіть у чаті з’явилося повідомлення, що гравець покинув гру.
    Попри це,
    адміністратор Архип Володимирович виніс вердикт — «недостатньо доказів».
    Питання —
    яких ще доказів потрібно, якщо на відео все добре видно?

    Прошу перевірити вищевказані ситуації та звернути увагу на некомпетентність окремих адміністраторів.
  5. Доказ видачі покарання (скріншот/відео): Скарга на гравця який вийшов з гри тик. Скарга яка не розглядається вже як 3 доби тик. Відповідь Міши Ведмідь що скарга буде розглянута протягом 24 годин тик.
  6. Дата походження:14.10.2025
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі