Тайлор Дерден
Новий гравець
- Реєстрування
- 20 Чер 2025
- Дописи
- 16
- Реакції
- 3
- Бали
- 6
- Нікнейм адміністратора:Монтіп Коваленко
- Особистий нікнейм:Даня Янукович
- Суть скарги:Вітаю мої любимі адміністратори,в чому суть моєї скарги,давно давним у мене було покарання АС на 02 сервері але грати я не міг нінаякому і я видалив гру тому що просто не було смислу,сьогодні я знову скачав та у мене вийшло пограти але недовго,я награв годин 5 не більше,мій любимий друг подарив мені фольсавеген та скін,в чому суть мені дали бан за чіти,признаю колись у мене було погане минуле можливо даже і на 06 але я клянусь вам що я хочу схопитися всім чим можу за цей шанс який я маю та грати на цьому прикрасному проекті,у мене реально вже немає читів я не хочу їх використовувати даже я хочу просто як всі люди грати,я дуже люблю цей проект та його комюніті.також скоро оновлення 3.0 я планую на ньому донатити.Я реально без читів та без нічого,я хочу просто чесно грати і кататись на свому фольсваген.Люблю вас,надіюсь на вас
5.20.06.2025