Макс Щепа
Новий гравець
- Реєстрування
- 23 Кві 2024
- Дописи
- 1
- Реакції
- 0
- Бали
- 1
1.Нікнейм адміністратора: Дмитро Амонов
2.Особистий нікнейм: Макс Щепа
3.Суть скарги: Добрий вечір , мене звати Максім. В мене сталося не дуже приємна ситуація з гравцем на 03 сервері. Хочу у вас попросити чисто сердечне вибачення і дуже хочу, щоб ви мене розбанили будь ласка, дуже вас прошу (бан на 30 дней) я вже у бані 23 дня (з 1 квітня) я вже втомився чекати до 1 мая, хочу пограти в улюблену гру з своїми друзями. Я вибачаюсь за свої слова які я говорив. Мене це дуже заділо томущо я жив в окупації майже 9 місяців (місто Херсон).Зараз я теж живу у Херсоні і нікуди не віїжджав, я під обстрілами 24/7(навіть попадав під них),я бачив окупацію,смерті людей та багато чого не хорошого. Після деокупації приїхав мій двоюрідний брат із-за границі і разом з моїм батьком вони пішли на фронт добровільно. Тому мене дуже торкнуло що мене назвали москальом томущо я розмовляю на російскій мові (хоча мій батько и брат теж на російській спулкуються , зате вони захищяють країну...) тому прошу якщо можливо зняти з мене покарання.Дякую.
4.Докази (скріншот/відео) мого бану: 5.Дата : 23.04.2024
2.Особистий нікнейм: Макс Щепа
3.Суть скарги: Добрий вечір , мене звати Максім. В мене сталося не дуже приємна ситуація з гравцем на 03 сервері. Хочу у вас попросити чисто сердечне вибачення і дуже хочу, щоб ви мене розбанили будь ласка, дуже вас прошу (бан на 30 дней) я вже у бані 23 дня (з 1 квітня) я вже втомився чекати до 1 мая, хочу пограти в улюблену гру з своїми друзями. Я вибачаюсь за свої слова які я говорив. Мене це дуже заділо томущо я жив в окупації майже 9 місяців (місто Херсон).Зараз я теж живу у Херсоні і нікуди не віїжджав, я під обстрілами 24/7(навіть попадав під них),я бачив окупацію,смерті людей та багато чого не хорошого. Після деокупації приїхав мій двоюрідний брат із-за границі і разом з моїм батьком вони пішли на фронт добровільно. Тому мене дуже торкнуло що мене назвали москальом томущо я розмовляю на російскій мові (хоча мій батько и брат теж на російській спулкуються , зате вони захищяють країну...) тому прошу якщо можливо зняти з мене покарання.Дякую.
4.Докази (скріншот/відео) мого бану: 5.Дата : 23.04.2024