Зачинено Дмитро Білик/NonRP дії+образа в сторону гравця

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Олег Ломакін

He believes in you more than you do|Grandpa
Реєстрування
12 Гру 2022
Дописи
392
Реакції
392
Бали
123
1. Нікнейм гравця:Дмитро Білик
2. Особистий нікнейм:Олег Ломакін
3. Суть скарги: 23.03.2023 близько 17:05 гравець Дмитро Білик почав бесіду з співробітником ГУПН м.Харків. Після чого громадянину було наданно відповідь на усі його запитання. Після чого гравець почав казати що його вбили без приставки "оффтоп". Данні дії роздивляються як дії NonRP. Далі почалася публічна образа поліцейського при виконанні ним службових обов'язків від лиця громядянина. Прошу видати відповідні покарання!
4. Особисті докази (скриншот/відео)
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі