Вова Ренж
Новий гравець
- Реєстрування
- 3 Тра 2023
- Дописи
- 3
- Реакції
- 1
- Бали
- 8
Дмитро Лінкевич посадив мене в деморган на 8 год. і 40 хв. за: ( ДМ ЗЗ ДМЗЗ Ухід від РП ( Скарга на форумі (Перевидача)
Тепере в чому полягає моя скарга: Не має скарги на форумі, Де він взяв 2 ДМ ЗЗ)
Як це розуміти.
Прошу прийняти міри.
Ось доказ на скільки годин мене посадили та за що.
З Повагою. Вова Драгон.
Тепере в чому полягає моя скарга: Не має скарги на форумі, Де він взяв 2 ДМ ЗЗ)
Як це розуміти.
Прошу прийняти міри.
Ось доказ на скільки годин мене посадили та за що.
З Повагою. Вова Драгон.